WIELKIE PODRÓŻOWANIE Z PUPILEM !


Jak przygotować się do podróży ze zwierzakiem?

PODRÓŻOWANIE Z PUPILEM
1. Przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO. Każdy mniejszy pupil powinien spędzić swoją podróż w transporterze, natomiast psy ras większych muszą podróżować w specjalnych szelkach, spełniających funkcję pasów bezpieczeństwa (by uniknąć sytuacji, w której Fafik utknie pod hamulcem :))

2. KOMFORT. Tak samo ważny dla nas jak i dla Twojego zwierzaka. By zapobiec chorobie lokomocyjnej, tuż przed podróżą możemy zastosować środki neutralizujące jej objawy. Leki takie mogą Państwo dostać w każdej przychodni weterynaryjnej. Dla nerwowych i stresujących się zwierząt proponujemy zaopatrzyć się w środki oparte na naturalnych składnikach, działające tonizująco na układ nerwowy pupila. Preparaty te występują w różnej postaci co znacznie ułatwia ich zastosowanie (od tabletek po chusteczki nasączone feromonami).

3. PRZEPISY. Pamiętaj, że Twój zwierzak musi posiadać ważne szczepienie przeciwko wściekliźnie. Wyjeżdżając zabierz ze sobą książeczkę zdrowia. W przypadku podróży zagranicznych, konieczny jest paszport wydany przez lekarza weterynarii.

4. PROFILAKTYKA. Przed wyjazdem zabezpiecz swojego psa przed inwazją kleszczy i pcheł. A po powrocie z wakacji koniecznie go odrobacz.


Dziękuję za informacje PODRÓŻOWANIE Z PUPILEM